Call of Duty na ekranach kin?

Call of Duty na ekranach kin?

Call of Duty na ekranach kin?
marcindmjqtx
19.11.2009 21:42, aktualizacja: 13.01.2016 16:13

Call of Duty to dla Activision prawdziwa dojna krowa czy też kura znosząca złote jajka jeśli trzymać się tych zoologicznych metafor. Nic zatem dziwnego, że firma stara się wykorzystać markę jak najlepiej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że być może powstanie osobna gra z Ghostem, dziś wyszło na jaw, że serią będzie się zajmował już trzeci deweloper, a do tego wszystkiego doszły jeszcze plotki o filmie.

Źródłem tych informacji jest aktor wcielający się w postać Soapa MacTavisha w Modern Warfare 2 - Kevin McKidd. W wypowiedzi udzielonej NewYork Post zdradził on, że planowana jest filmowa adaptacja gry:

Szukali nieokrzesanego, szkockiego aktora w Hollywood, ale prawdopodobnie nie mogli zaangażować Gerarda Butlera, więc mają nr drugi - mnie. Nie miałem pojęcia, że Modern Warfare będzie tak wielkim wydarzeniem, a teraz doszły jeszcze rozmowy o filmie. McKidd chętnie zagrałby też McTavisha w filmie, oczywiście jeśli Butler dalej będzie mówił "nie". Swoją drogą jak sądzicie, kiedy Call of Duty wyskoczy na nas z lodówki?

[via 1up]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)