Call of Duty na ekranach kin?

Strona głównaCall of Duty na ekranach kin?
19.11.2009 21:42
Call of Duty na ekranach kin?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Call of Duty to dla Activision prawdziwa dojna krowa czy też kura znosząca złote jajka jeśli trzymać się tych zoologicznych metafor. Nic zatem dziwnego, że firma stara się wykorzystać markę jak najlepiej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że być może powstanie osobna gra z Ghostem, dziś wyszło na jaw, że serią będzie się zajmował już trzeci deweloper, a do tego wszystkiego doszły jeszcze plotki o filmie.

Źródłem tych informacji jest aktor wcielający się w postać Soapa MacTavisha w Modern Warfare 2 - Kevin McKidd. W wypowiedzi udzielonej NewYork Post zdradził on, że planowana jest filmowa adaptacja gry:

Szukali nieokrzesanego, szkockiego aktora w Hollywood, ale prawdopodobnie nie mogli zaangażować Gerarda Butlera, więc mają nr drugi - mnie. Nie miałem pojęcia, że Modern Warfare będzie tak wielkim wydarzeniem, a teraz doszły jeszcze rozmowy o filmie. McKidd chętnie zagrałby też McTavisha w filmie, oczywiście jeśli Butler dalej będzie mówił "nie". Swoją drogą jak sądzicie, kiedy Call of Duty wyskoczy na nas z lodówki?

[via 1up]

327068732990314538
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)