Call of Duty: Infinite Warfare z trailerem, gra po raz pierwszy w pełnej polskiej wersji

Call of Duty: Infinite Warfare z trailerem, gra po raz pierwszy w pełnej polskiej wersji

Call of Duty: Infinite Warfare z trailerem, gra po raz pierwszy w pełnej polskiej wersji
02.05.2016 16:38, aktualizacja: 04.05.2016 08:40

Activision pokazało trailer nowego Call of Duty, udowadniają po raz kolejny, że co jak co, ale reklamować gry to oni potrafią. Przy okazji dowiedzieliśmy się, z czym tego nowego CoD-a będzie się jeść.

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, nowe Call of Duty nazywać się będzie Infinite Warfare i toczyć się będzie w jakiejś-nieokreślonej-przyszłości-ale-raczej-dalej-niż-black-ops-2. Na pierwszym zwiastunie można bowiem zobaczyć akcję nie tylko na orbicie okołoziemskiej, ale również ujęcie pokazujące pierścienie Saturna i walkę na powierzchni innego niż nasz globu. Zobaczcie zresztą sami (warto również dla, po raz kolejny, świetnie dobranej piosenki).

Official Call of Duty®: Infinite Warfare Reveal Trailer

Przy okazji wypuszczenia do sieci trailera, Activision ujawniło również szereg dodatkowych informacji na temat gry. I tak, również zgodnie z tym, co można już było podejrzewać, twórcy stawiają mocny akcent na kampanii dla pojedynczego gracza.

Można przeczytać w oficjalnej notce prasowej Activision. Trudno się oczywiście spodziewać, by twórcy Call of Duty faktycznie wytoczyli jakieś nowe, nieznane jeszcze kulturze ścieżki w przedstawieniu tematyki wojennej, ale miło, że cele stawiają sobie wysoko.

Infinity Ward robi również duże halo z braku (a właściwie „niemal-braku”) ekranów ładowania podczas rozgrywki, która ma być dzięki nim całkowicie (a właściwie „niemal-całkowicie”) pozbawiona szwów. Od strzelanin na ziemi przez pojedynki lotnicze w przestworzach (aż po walkę w najdalszych zakątkach Układu Słonecznego, może?).

Obraz

Twórcy twierdzą również, że wraz z tą odsłoną chcą wprowadzić serię Call of Duty w rejony, w jakich jeszcze jej nie było. Z tego co piszą wynika, że nowa część ma być jednocześnie realistycznym obrazem wojennym, zbliżonym bardziej do dawnych odsłon niż bliższych filmom akcji współczesnym CoD-om, i jednocześnie po raz kolejny przytłaczać gracza skalą przedstawianych wydarzeń.

Będzie również, po raz kolejny, tryb zombie.

Jednocześnie należące do Activision studio potwierdziło wydanie wraz z Infinite Warfare odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare. Charakteryzować ma się ona nowymi teksturami w wyższej rozdzielczości, oświetleniem HDR, usprawnionymi efektami cząsteczkowymi,dźwiękowymi i nie tylko.

Premiera gry planowana jest na 4 listopada tego roku i biorąc pod uwagę jak sprawna jest cała machina związana z tą serią trudno się spodziewać, by mogła się ona przesunąć. Tu akurat trzeba im oddać sprawiedliwość - w odróżnieniu od wielu innych twórców nie obiecują gruszek na wierzbie, przynajmniej nie w tym aspekcie.

Wisienką na torcie jest podanie przez Cdp.pl informacji, że gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Będzie to dla tej serii nowość.

[Źródło: VG247]

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)