Call of Duty: Infinite Warfare – Activision przedstawia zupełnie nowy gameplay oraz mapę Terminal, która pojawi się jako bonus do pre-orderów

Call of Duty: Infinite Warfare – Activision przedstawia zupełnie nowy gameplay oraz mapę Terminal, która pojawi się jako bonus do pre-orderów25.07.2016 14:00
Redakcja

Dzisiaj, podczas panelu poświęconego Call of Duty®: Infinite Warfare na San Diego Comic-Con, firma Activision i studio Infinity Ward zapowiedziały, że Terminal powraca!

Ulubiona multiplayerowa mapa fanów Call of Duty®: Modern Warfare® 2 została przeniesiona do nowej, zapierającej dech w piersiach lokacji w Call of Duty: Infinite Warfare. Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży którąkolwiek z edycji specjalnych najnowszej części serii Call of Duty, otrzymają dodatkowo mapę Terminal. Akcja mapy przenosi się teraz do księżycowej bazy, dostosowując się jednak do nowych mechanizmów rozgrywki oraz poprawionej oprawy graficznej i zachowując przy tym wszystko to, za co pokochali ją fani. Załączona grafika koncepcyjna pozwala na wstępne zapoznanie się z odświeżoną mapą.

To jednak nie wszystko, zaprezentowany został także kolejny gameplay z Call of Duty: Infinite Warfare, przedstawiający zupełnie nowy fragment kampanii dla pojedynczego gracza.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty oraz profilach @CallofDuty i @InfinityWardw serwisach Twitter, Instagram oraz Facebook.

Call of Duty: Infinite Warfare pojawi się w sklepach 4 listopada na PlayStation® 4, Xbox One oraz PC. Aby otrzymać bonusową mapę Terminal należy złożyć zamówienie na grę w przedsprzedaży m.in na stronie oficjalnego polskiego dystrybutora - cdp.pl (https://cdp.pl/call-of-duty-infinite-warfare).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)