Call of Duty: Ghosts na Xbox One tylko w rozdzielczości 720p?

Call of Duty: Ghosts na Xbox One tylko w rozdzielczości 720p?23.10.2013 13:42
Call of Duty: Ghosts na Xbox One tylko w rozdzielczości 720p?
marcindmjqtx

Takie plotki puściło w obieg kilka niezależnych źródeł. Na PlayStation 4 gra będzie działać w 1080p.

Plotki o obniżonej rozdzielczości Call of Duty: Ghosts na Xbox One są efektem śledztwa kilku użytkowników forum NeoGAF. Niestety nie podają oni swoich źródeł, trudno więc traktować ich twierdzenia jak wyrocznię. Problem w tym, że gdyby COD: Ghosts działało w 1080p, a plotkarze nie mieli racji, spodziewalibyśmy się raczej szybkiej reakcji ze strony wydawcy gry czy producenta sprzętu. Tymczasem tweet Alberta Penello pozostawia sporo miejsca do interpretacji:

Widziałem COD: Ghosts działające na Xbox One. Wygląda niesamowicie. Poczekajcie na wideo i wtedy osądzicie sami. To właśnie ten tweet zmartwił mnie bardziej, niż plotki anonimowych forumowiczów. Spodziewałbym się raczej krótkiego "plotkarze są w błędzie, Ghosts działa w 1080p", które rozwiązałoby sprawę. Zamiast tego mamy "nie oceniajcie, dopóki nie zobaczycie". Kolejne plotki mówią natomiast, że w 720p działać będzie także Titanfall.

Na pewno nie tego spodziewamy się po konsolach nowej generacji. Zwłaszcza, że w czerwcu samo Infinity Ward zapewniało, że COD: Ghosts będzie działać w 1080p na Xbox One i PlayStation 4.

[źródło: SixthAxis, neoGAF]

Maciej Kowalik

327074416171706647
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)