Call of Duty: Black Ops - kolejne skrawki informacji

Call of Duty: Black Ops - kolejne skrawki informacji

Call of Duty: Black Ops - kolejne skrawki informacji
marcindmjqtx
18.05.2010 15:06, aktualizacja: 12.01.2016 15:26

Jak już zapewne zdążyliście się zorientować, nowy numer OXM przynosi pierwsze, konkretne informacje na temat Call of Duty: Black Ops. Ich skrawki przytaczaliśmy już przy okazji dwóch, poprzednich wpisów, ale najwidoczniej wciąż nie wiemy wszystkiego. Dziś czas na kolejną porcję przecieków.

Można już ze sporą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że zapowiadany tryb kooperacji dla czterech graczy, będzie stanowił oddzieloną od kampanii całość. Zastanawiać się możemy nad tym, czy dostaniemy w nim jakąś linię fabularną, czy może będzie to odpowiednik rozbudowanych SpecOpsów z Modern Warfare 2.

Drugą informacja dotyczy betatestów. Treyarch mocno obstaje przy tym, że gracze będą mogli zapoznać się z wersją beta, a gra zostanie później dopracowana, zgodnie z ich sugestiami. Na podawanie ewentualnych terminów jest jeszcze oczywiście za wcześnie.

Szef studia - Mark Lamia zapowiada, że tym razem jego koledzy zamierzają podjąć kilka ryzykownych decyzji, bo przyszedł najwyższy czas, by zrobić coś innego, niż dotychczas. Treyarch zawsze był w cieniu Infinity Ward, więc może faktycznie Black Ops ma pokazać, że pracownikom studia nie brakuje talentu i odwagi. Myślę, że nie mielibyśmy nic przeciw temu, choć wolałbym, żeby za słowami poszły również czyny i pokazano przykłady nowinek.

[via 1UP]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)