Call of Duty: Black Ops IIII zamiast paczek z mapami będzie miało... karnet na dodatki

Call of Duty: Black Ops IIII zamiast paczek z mapami będzie miało... karnet na dodatki14.06.2018 18:13
Call of Duty: Black Ops IIII zamiast paczek z mapami będzie miało... karnet na dodatki
Krzysztof Kempski

A to przypadkiem nie oznaczało zawsze tego samego?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Call of Duty podąży tropem Overwatcha i będzie obdarowywać nas dodatkami za darmo. Okazuje się jednak, że dodatkowo płatna zawartość też się w grze pojawi - i to w zmienionej formie. W odróżnieniu od poprzedniczek, nie będzie już możliwe kupienie pojedynczej paczki z mapami. Możemy wziąć wszystko, albo nic.

Taka decyzja wydawcy związana jest ze zmianą metody wydawania DLC. Dotychczas były to większe paczki map, a teraz rozszerzenia mają być częstsze, ale mniej rozbudowane. Już teraz potwierdzono, że w ramach karnetu dostaniemy 4 bohaterów do trybu Blackout, 5 misji zombie, bonusowe doświadczenie oraz 12 map do multiplayera.

Ceny pakietu jeszcze nie ujawniono. W takiej zmianie wyczuć można dwojakie intencje wydawcy. Z jednej strony częstsze zasilanie gry mniejszymi paczkami jest dobre, z drugiej strony od teraz będzie jeszcze bardziej przypominać to kupowanie kota w worku. Pojedyncze dodatki od zawsze były może mniej opłacalne, ale przynajmniej nie było szkoda rzucić grę po pół roku. Więcej szczegółów mamy poznać wkrótce.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)