Call of Duty: Black Ops IIII dostało sporą aktualizację pod tytułem Operacja Wielki Skok

Call of Duty: Black Ops IIII dostało sporą aktualizację pod tytułem Operacja Wielki Skok19.02.2019 17:38
Call of Duty: Black Ops IIII dostało sporą aktualizację pod tytułem Operacja Wielki Skok
Krzysztof Kempski

Czy jest ona czymś więcej, niż skokiem na kasę?

Wygląda na to, że tak, bo sporo usprawnień dostaniemy również bez sięgania po portfel. Black Ops IIII wciąż się rozwija i wkrótce otrzyma jedną z największych do tej pory aktualizacji. Operacja Wielki Skok zadba przy tym również o niepłacących graczy. Pierwszą istotną zmianą ma być opisywane już przez nas jakiś czas temu, obiecywane zmodyfikowanie mapy w trybie Blackout.

Okazuje się, że zmiany polegać mają na dodaniu nowego regionu, będącego (podobnie jak cała mapa w module Battle Royale) sklejką znanych już z cyklu Black Ops lokacji. Tym razem będą to mapki Outlaw i Buried. Blackout zostanie poszerzony także o nowe pojazdy, wśród których można wyróżnić łódź patrolową czy samochody - ich podział na wozy cywilne oraz policyjne wiąże się najpewniej z nowym rodzajem zabawy w tym trybie. Wreszcie pojawi się też obecny w standardowym multi wariant hardcore.

Call of Duty®: Black Ops 4 – zwiastun operacji Wielki skok [PL]

Nie zabraknie też nowej postaci - Outsider będzie posługiwać się łukiem, a także wykorzystywać drona zwiadowczego.  W przypadku Blackouta warto wyróżnić również dodany do modułu system prestiży, który nie był dostępny już od samej premiery. Wydawało mi się, że w obliczu większej liczby leveli do osiągnięcia tak pozostanie już do końca, ale widać dla najlepszych zdobywanie kolejnych leveli okazało się łatwiejsze, niż dla mnie, totalnego cieniasa w Battle Royalach.

Tryb zombie to z kolei nowe wyzwania, bronie oraz perki i drobne poprawki jak migracja hosta czy możliwość pauzy np. podczas gry w trybie split screen. Nie zabraknie też kolejnej porcji nowinek dla posiadaczy karnetu - listę map poszerzą dwie lokacje (Lockup oraz Casino), w trybie Blackout dostaniemy tym razem grywalnego kosmitę, a także nową operację zombie. Jej szczegółów jeszcze nie znamy, ale pierwsze grafiki sugerują, że będzie to coś klimatycznie zbliżonego do znanego z oryginału Rzymu.

325394787908203122

Oczywiście umowa z Sony gwarantuje pierwszeństwo posiadaczom PlayStation 4, gdzie łatka zawitała już dziś. Data premiery na innych platformach jeszcze nie została ujawniona. Oby tylko nie zapomnieli wtedy o nowych kropeczkach do celownika.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)