Call of Duty: Black Ops Cold War. Za przesiadkę na PlayStation 5 i Xbox Series X trzeba będzie dopłacić

Call of Duty: Black Ops Cold War. Za przesiadkę na PlayStation 5 i Xbox Series X trzeba będzie dopłacić26.08.2020 12:39
Call of Duty: Black Ops Cold War. Za przesiadkę na PlayStation 5 i Xbox Series X trzeba będzie dopłacić

Kilka miesięcy przed wyjściem nowych konsol to specyficzny okres. Niektórzy mogą nie chcieć kupować nowych gier na PS4 i Xbox One, bo to średnio opłacalne - lepiej już zapłacić za ulepszone wersje na premierowym sprzęcie. Wydawcy o tym wiedzą, dlatego proponują darmową przesiadkę.

Ale nie wszyscy.

Wyciek dotyczący edycji specjalnych sugeruje, że osoby, które kupią Call of Duty: Black Ops Cold War na PS4 i Xboksie One, będą musiały dodatkowo kupić nową wersję - lub przynajmniej coś dopłacić - na  PlayStation 5 i Xbox Series X.

W edycji Cross-Gen Bundle i tej "ostatecznej", najbardziej limitowanej, jednym z dodatków jest właśnie darmowa aktualizacja dla wersji na konsole nowej generacji. Logika więc podpowiada, że standardowa opcja gry takiej łatki nie otrzyma. To zaś sugeruje, że przesiadka wiązać będzie się z dodatkowymi kosztami.

Nie wiadomo, ile cała przyjemność ma kosztować, ale nawet drobna dopłata może irytować - bo branża idzie raczej w drugą stronę i opłat pobierać nie chce. Cóż, Activision ma najwyraźniej inną politykę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)