Call of Duty: Black Ops Cold War. Wyciekł fragment trybu sieciowego

Call of Duty: Black Ops Cold War. Wyciekł fragment trybu sieciowego

Call of Duty: Black Ops Cold War. Wyciekł fragment trybu sieciowego
04.09.2020 20:00

Kolejny dowód na to, jak trudno utrzymać tajemnice w tej branży. Do premiery Call of Duty: Black Ops Cold War jeszcze dwa miesiące, a o grze wiemy naprawdę sporo.

Activision zapowiedziało pokaz trybu sieciowego do "Call of Duty: Black Ops. Cold War" na przyszły tydzień. Ale grę mieli okazję przetestować nieliczni dziennikarze i streamerzy. No i ktoś z nich nie wytrzymał presji, chwaląc się obszernym fragmentem w sieci. Ciekawe ile kosztuje taka "przyjemność"?

Możemy w nim zobaczyć tryb VIP Escort w akcji. To starcie dwóch, sześcioosobowych drużyn, bez możliwości szybkiego respawnu. Prezentowany fragment rozgrywa się na mapie w Miami w 1984 r.

Całość możecie zobaczyć w poniższym klipie, ale niewykluczone, że za chwilę zniknie z sieci. Ale z podobnymi filmikami jest jak z głowami Hydry. Activision usunie jeden, w jego miejsce pojawią się dwa kolejne.

Dla tych, którzy przespali ostatnie zapowiedzi z serii "Call of Duty". "Cold War" to bezpośrednia kontynuacja “Call of Duty: Black Ops” z 2010 r. Z opisu wynika, że gracze zostaną rzuceni w geopolityczny konflikt rozgrywający się podczas Zimnej Wojny w latach 80.

Kampania fabularna ma przenieść bohaterów do m.in. Berlina Wschodniego, ZSRR, Wietnamu czy Turcji. I jak wiemy z powyższego klipu, nie zabraknie również USA. W grze pojawią się postaci historyczne oraz bohaterowie znani z wcześniejszej odsłon serii: Woods, Mason i Hudson.

Jak się już rzekło, oficjalne szczegóły trybów sieciowych mamy poznać 9 września. A potem z górki: otwarta beta i premiera 13 listopada. A pod choinkę, wersja Xbox Series X i PS5. Czekacie? Bo my tylko odrobinę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)