Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Caliber nową grą od twórców World of Tanks

Strona głównaCaliber nową grą od twórców World of Tanks
08.08.2019 17:00
Caliber nową grą od twórców World of Tanks
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDKfrOLa

Przyjrzymy się jej bliżej na targach w Kolonii.

bDKfrOKt

Po czołgach przyszła pora na ludzi. Wargaming ogłosił tworzenie zupełnie nowej gry o tytule Caliber. Wcielimy się w niej w żołnierza, który do spółki z trzema innymi graczami (lub komputerem) zawalczy z przeciwną drużyną. Każdy śmiałek będzie miał do wykonania inne zadanie dzięki podziale postaci na klasy.

Dostępne są cztery i należą do nich szturmowiec, wsparcie, snajper i medyk. Każda z nich charakteryzuje się własnym sprzętem oraz umiejętnościami, więc jest to raczej klasyka. Ciekawostką pozostaje jednak dostępność określonych jednostek wojskowych pochodzących z różnych państw. Mowa tu między innymi o amerykańskiej Navy Seals, niemieckiej Kommando Spezialkräfte i... polskiej GROM.

Caliber from the World of Tanks creators

Caliber będzie tytułem f2p, a jego produkcję odpowiada wcześniej wspomniany Wargaming i studio 1C Game Studios. Więcej szczegółów na temat nowej gry poznamy na zbliżających się targach Gamescom, które rozpoczną się 20 sierpnia. Na teraz dostępny jest krótki zwiastun. Przyznam się bez bicia, że po jego obejrzeniu myślałem, iż mamy do czynienia z grą mobilną.

bDKfrOKv

Daty premiery jeszcze nie zapowiedziano, ale można odwiedzić oficjalną stronę, żeby zapisać się do otrzymywania najświeższych informacji.

bDKfrOLr