Byłoby super, gdyby plotki o Ridge Racer 8 okazały się prawdziwe

Byłoby super, gdyby plotki o Ridge Racer 8 okazały się prawdziwe

Byłoby super, gdyby plotki o Ridge Racer 8 okazały się prawdziwe
Adam Piechota
08.02.2018 17:00

Ta seria powinna do nas wrócić.

Najpierw sama informacja: według jednej grafiki, która delikatnie wstrząsnęła światem Nintendo, Bandai Namco nie tylko pracuje nad pierwszoosobowym FPS-em dla Switcha (który może być czwartym Metroid Prime, skoro studio Retro rzekomo pracuje nad zupełnie innym projektem), ale również ósmą numerowaną odsłoną Ridge Racer na wyłączność hybrydowego sprzętu wielkiego N. Biorąc pod uwagę wszystkie "za" i "przeciw", nie jest to całkowicie nieprawdopodobne.

Obraz

Tak przynajmniej próbuję sobie wmówić, bo serio chciałbym zobaczyć nowego Ridge'a. Uwielbiałem tę serię. Była zawsze tak radośnie anachroniczna, dawała tyle frajdy z kilometrowych poślizgów, że w świecie opanowanym przez realistyczne symulatory byłaby idealnym "plasterkiem". Po prostu świetnie byłoby znowu pędzić pięknymi trasami i słuchać wstydliwych utworów ze ścieżki dźwiękowej. Czy to na Switchu, czy jakimkolwiek innym sprzęcie.

Ridge Racers - PSP intro (with PSP startup)

Tylko kto teraz stanie się nową twarzą mema z "Riiiidge Racer"? Nie mogę wkleić oryginału, bo Domek zrobił to niedawno. Dobro trzeba sobie dawkować.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)