Było Modern Warfare, czas więc na Medieval Warfare: miecze, tarcze, inne takie

Jeśli jedno War of the Roses to za mało, to w 2012 roku pojawi się jeszcze jedna gra w której będzie można przeżyć, lub zginąć na, średniowieczne pole bitwy.

Było Modern Warfare, czas więc na Medieval Warfare: miecze, tarcze, inne takie
marcindmjqtx

14.03.2012 | aktual.: 21.01.2016 17:06

Zwiastun Chivalry: Medieval Warfare siedział sobie przycupnięty w internecie od kilku miesięcy, ale dobrzy ludzie sieci przypomnieli sobie o nim, najprawdopodobniej po obejrzeniu materiałów ze świeżo zapowiedzianej War of the Roses:

Główne różnice pomiędzy C:MW, a WotR to perspektywa. W produkcji studia Torn Banner akcję obserwujemy prosto z oczu naszej postaci. Twórcy z jednej strony zapowiadają złożony system detekcji trafień, z blokami, odbiciami, unikami etc, z drugiej chcą, aby ich gra "dostarczał intensywności spektakularnych hollywoodzkich filmów opowiadających o średniowieczu".

Póki co na zwiastunie widać śmiesznie dużo krwi. C:MW będzie oferować sieciową rozgrywkę dla dwóch drużyn, które będą okładały się mieczami po głowach w różnych celach. Np. przejęcia konkretnego punktu na mapie czy otwarcia bram. W grze znajdą się cztery klasy postaci o nieco różnych umiejętnościach i miejscu na polu bitwy: łucznicy, zwinni man-at-arms, ciężkozbrojni rycerze i włócznicy.

Premiera "gdzieś w 2012 roku".

Źródło: Kotaku

Konrad Hildebrand

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.