Byli deweloperzy WipEouta tworzą grę... wyglądającą jak WipEout

Byli deweloperzy WipEouta tworzą grę... wyglądającą jak WipEout
marcindmjqtx

27.09.2014 11:58, aktual.: 05.01.2016 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Formula Fusion. Bo najważniejsze to być oryginalnym.

WipEout to bez wątpienia jedna z kultowych marek będących własnością Sony. Goszcząca na konsolach Japończyków od legendarnego pierwszego PlayStation, wciąż przyciąga graczy spragnionych ogromnych prędkości i wartkiej akcji. Niestety, studio odpowiedzialne za tę serię zostało zamknięte, a fani musieli pogodzić się z faktem, że już nigdy (a przynajmniej przez pewien czas) nie mogą liczyć na kolejną część tych futurystycznych wyścigów. Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Byli pracownicy Sony Liverpool znaleźli sposób na przywrócenie swojemu dziełu dawnego blasku. Wspólnie założyli nowe studio - R8 Games i rozpoczęli pracę nad nową produkcją, zatytułowaną Formula Fusion. W sieci pojawił się właśnie jej pierwszy zwiastun.

Chyba najłatwiej byłoby ją określić jako WipEouta, którego chcieli zrobić, ale nie pozwoliło im na to Sony. Sprawdźcie sami:

Zawrotna prędkość, silniki rakietowe, futurystyczne bolidy, broń i zapierające dech w piersiach trasy. Chyba gdzieś już to widziałem, ale mniejsza o to.

Data premiery Formula Fusion nie jest jeszcze znana. Dotychczas twórcy pokusili się jedynie o enigmatyczne "w 2015". Platformy docelowe to PS4, Xbox One oraz PC.

[Źródło: Kotaku]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)