By zagrać na mapach z dodatków do Battlefield 1 bez Premium nie trzeba już będzie nawet naiwnych kumpli

By zagrać na mapach z dodatków do Battlefield 1 bez Premium nie trzeba już będzie nawet naiwnych kumpli
Maciej Kowalik

10.07.2017 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedługo wystartuje wersja próbna Premium.

Mam nadzieję, że ci, którzy zdecydowali się dawno temu na kupno Premium w ciemno nie obrażą się za bardzo za nazwanie ich naiwnymi. Wiem jak sam się czułem jako jego nabywca, gdy w ostatnie dodatki do Battlefield 4 nie chciało już się grać nikomu z moich znajomych. Wyspowiadałem się z tego i postanowiłem więcej nie grzeszyć.

Dlatego teraz na ruchy DICE i EA mogę patrzeć z radością i bez żalu. Tak było przy współdzielonym Premium, które pozwala grać w mapy z dodatków pod warunkiem, że jeden gracz w grupie ma je wykupione. Jak można się było spodziewać nie jest to oferta nieograniczona. Jej działanie jest okresowe - obecna edycja potrwa do targów Gamescom.

Battlefield 1 New Map! - Prise de Tahure Gameplay

Wersja próbna Premium (Premium Trials) to coś innego. Pomysł poznaliśmy w czerwcu (pisownia oryginalna).

Teraz są konkrety. Prise de Tahure zostanie udostępnione już niedługo - w lipcu. A Premium Trials nie będą wymagać obecności w grupie żadnego posiadacza Premium. Gdzie haczyk? Oczywiście w ograniczeniach - czasowych i dostępnej zawartości. Pierwsza edycja rozpocznie się od premiery Prise de Tahure i pozwoli walczyć na wszystkich mapach z dodatku Nie Przejdą osobom bez karnetu Premium. Kolejna szansa nadarzy się jeszcze przed Gamescomem a następna we wrześniu. Pamiętajmy, że do tego czasu Battlefield 1 trafi już do skarbca EA/Origin Access.

Hardkorzy wzruszą ramionami i dobrze. Im nikt wcześniejszego dostępu do dodatków innych bonusów nie zabierze. A więcej graczy na serwerach to dla FPS-a zawsze dobra wiadomość.

Obraz

Mnie to cieszy, bo jest przynajmniej jakaś szansa, że jeszcze ją odpalę.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)