Business Tour Deluxe za darmo. Odbierz grę na Nintendo Switch

Business Tour Deluxe za darmo. Odbierz grę na Nintendo Switch

Nintendo Switch
Nintendo Switch
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
07.07.2022 10:45, aktualizacja: 07.07.2022 11:43

Business Tour Deluxe do odebrania za darmo w Nintendo eShop. Prosta, lecz wciągająca gra strategiczna już teraz może uzupełnić kolekcję tytułów na Nintendo Switch. Główną zaletą produkcji jest możliwość grania ze znajomymi.

Business Tour Deluxe do odebrania za darmo

Geniusz tkwi w prostocie. Z podobnego założenia wychodzą twórcy Business Tour Deluxe, a czy mają rację, to należy zweryfikować samodzielnie. Lepszej okazji nie ma, bowiem gra jest dostępna za darmoNintendo eShop, więc wszyscy posiadacze Nintendo Switch mogą przystąpić do rozgrywki, nic przy tym nie płacąc.

Formuła rozgrywki jest doskonale znana każdemu

Kto nie grał w popularną grę Monopoly, niech pierwszy rzuci kostką. Business Tour Deluxe, jako strategiczna gra online, bazuje na tych samych fundamentach. Bez wątpienia jest to atut tej produkcji. Zasady są proste, intuicyjne. Co ważne, darmowa produkcja umożliwia rozgrywkę online wspólnie ze znajomymi.

Darmowych gier jest więcej

Nie każdy posiada Nintendo Switch, więc warto wspomnieć o alternatywie. Na ratunek graczom pecetowym przybywa Epic Games Store. Już dziś, 7 lipca o godzinie 17:00, w sklepie pojawi się nowa ofertą, w ramach której odbierzemy całkowicie za darmo aż dwie gry.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)