Bungie wciąż łata Destiny. Tym razem bierze się za exploity

Bungie wciąż łata Destiny. Tym razem bierze się za exploity

Bungie wciąż łata Destiny. Tym razem bierze się za exploity
marcindmjqtx
09.01.2015 09:48, aktualizacja: 05.01.2016 15:20

Koniec z zabijaniem bossa przez odłączenie internetu u lidera grupy.

Tak, dobrze przeczytaliście - od czasu premiery dodatku The Dark Below ostatniego bossa w raidzie można było spacyfikować w nietypowy sposób. Gdy boss klękał (co oznaczało możliwość zadania mu obrażeń), lider grupy wyłączał internet w konsoli, co sprawiało, że słowiański przykuc stawał się stanem permanentnym i można było drania lać znacznie szybciej.

Kto grał w Destiny, ten sposób zapewne wykorzystywał lub przynajmniej znał. Ale wkrótce nastąpi koniec tego dobrego. 13 stycznia pojawi się łatka, która naprawi exploita. I nie tylko tego.

W raidzie Crota's End skrzynia z nagrodą zostanie przyznawana za zabicie Deathsingera, skrzynia w The Pit będzie zawierała tylko Radiant Materials, poprawiona zostanie sekwencja z mostem (będzie można wbiec na niego tylko wtedy, gdy będzie w całości gotowy), w starciu z Crotą nie będzie już dwóch Swordbearerów naraz, a Warlock nie będzie mógł zdjąć stanu "Presence of Crota" z użyciem Fireborna. No i sam Crota wstanie z kolan, gdy któryś z graczy wyjdzie z gry.

W raidzie Vault of Glass broń egzotyczna będzie miała odtąd 32. level.

Iron Banner wróci (z nowymi nagrodami) w dniach 13-19 stycznia. Mapy Asylum, The Anomaly i The Burning Shrine zostaną dodane do playlist Clash i Control.

Sporo tego, ale zmiany pokazują, że Bungie niekoniecznie chce słuchać próśb graczy (m.in. o zwiększenie pułapu waluty, matchmaking w raidach lub przynajmniej Nightfallu), za to uwielbia łatać pozostawione przez siebie luki, znalezione przez ludzi. To zamienia grę w potyczkę gracze vs. Bungie, zamiast gracze vs. Destiny. Może to właśnie dodatkowo ekscytuje...?

[Źródło: Bungie]

Marcin Kosman

326822346856556823
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)