Bulb Boy: przedziwna polska przygodówka szuka wsparcia na Kickstarterze

Bulb Boy: przedziwna polska przygodówka szuka wsparcia na Kickstarterze
marcindmjqtx

30.06.2014 10:16, aktual.: 05.01.2016 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Elektrycznym Lesie spokojnie żył sobie Żarówkowy Chłopczyk. Aż do czasu, gdy zapadła ciemność...

Bulb Boy to przygodówka poin'n'click, trochę w stylu, jak wskazują sami twórcy, Machinarium albo Gobliiins. Żeby nie było zupełnie standardowo, w jej trakcie główny bohater, chłopczyk z żarówką zamiast głowy, będzie zdobywał nowe umiejętności, które potem trzeba będzie wykorzystać do rozwiązywania zagadek. Nie zabraknie też walki z przeciwnikami.

Przygody Żarówkowego Chłopczyka nie zapowiadałyby się nawet w połowie tak interesująco, gdyby nie niesamowita oprawa i klimat gry. Sami zobaczcie - oto zwiastun:

Zajrzyjcie także do naszej galerii, gdzie znajdziecie sporo obrazków i szkiców z gry.

Ta polska produkcja szuka właśnie wsparcia na Kickstarterze. Potrzeba aż 40 tysięcy dolarów. Na razie udało się uzbierać zaledwie 753 dolary. To niedużo, ale do końca akcji zostało jeszcze 27 dni. By po premierze uzyskać dostęp do Bulb Boya, należy wpłacić na jego konto 15 dolarów. Jeśli nie jesteście przekonani do tego tytułu, tutaj możecie wypróbować demo.

Jeśli wszystko się uda - trzymam kciuki, bo szkoda by było tak intrygującego projektu - to Bulb Boy będzie mieć premierę w październiku 2015 roku. Ukaże się na PC z Windowsem, Maki i Linuksa, a później także na iOS i Androida.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)