W Elektrycznym Lesie spokojnie żył sobie Żarówkowy Chłopczyk. Aż do czasu, gdy zapadła ciemność...

bETDKqrp

Bulb Boy to przygodówka poin'n'click, trochę w stylu, jak wskazują sami twórcy, Machinarium albo Gobliiins. Żeby nie było zupełnie standardowo, w jej trakcie główny bohater, chłopczyk z żarówką zamiast głowy, będzie zdobywał nowe umiejętności, które potem trzeba będzie wykorzystać do rozwiązywania zagadek. Nie zabraknie też walki z przeciwnikami.

Przygody Żarówkowego Chłopczyka nie zapowiadałyby się nawet w połowie tak interesująco, gdyby nie niesamowita oprawa i klimat gry. Sami zobaczcie - oto zwiastun:

Zajrzyjcie także do naszej galerii, gdzie znajdziecie sporo obrazków i szkiców z gry.

bETDKqrr

Ta polska produkcja szuka właśnie wsparcia na Kickstarterze. Potrzeba aż 40 tysięcy dolarów. Na razie udało się uzbierać zaledwie 753 dolary. To niedużo, ale do końca akcji zostało jeszcze 27 dni. By po premierze uzyskać dostęp do Bulb Boya, należy wpłacić na jego konto 15 dolarów. Jeśli nie jesteście przekonani do tego tytułu, tutaj możecie wypróbować demo.

Jeśli wszystko się uda - trzymam kciuki, bo szkoda by było tak intrygującego projektu - to Bulb Boy będzie mieć premierę w październiku 2015 roku. Ukaże się na PC z Windowsem, Maki i Linuksa, a później także na iOS i Androida.

Tomasz Kutera

327266810255201081
Komentarze (0)
bETDKqsn