Builders of Egypt: Prologue, czyli demo nowej strategii ekonomicznej z Polski dostępne na Steamie i GOG-u.

Builders of Egypt: Prologue, czyli demo nowej strategii ekonomicznej z Polski dostępne na Steamie i GOG-u.

Builders of Egypt: Prologue, czyli demo nowej strategii ekonomicznej z Polski dostępne na Steamie i GOG-u.
Bartosz Witoszka
03.03.2020 13:30

To gdzie tę piramidę stawiamy, panie faraonie?

Metody PlayWay mogą się nie podobać (z czym na przykład nie kryje się Maciej Miąsik, o czym wspomina choćby w tym wywiadzie), a zdecydowana większość portfolio jednego z największych polskich wydawców została zdominowana przez różnego rodzaju symulatory. Czasem jednak firma wesprze jakieś inne projekty, a jednym z nich jest Builders of Egypt od debiutanckiego studia Strategy Labs.

Builders of Egypt Trailer

Deweloperzy dodali jakiś czas temu swój projekt do wczesnego dostępu, a do wczoraj na Steamie i GOG-u hula “Prologue”, czyli darmowe, około godzinne demko gry, które przybliża podstawy zabawy.

Sama gra nie wyróżnia się zanadto od tego, z czym mamy do czynienia w innych tego typu produkcjach i oprócz budowania będziemy handlować, dbać o społeczeństwo czy prowadzić konflikty. Ta gatunkowa hybryda zbiera bardzo pozytywne oceny na Steamie (od wczoraj jest ich aż 179, więc to robi wrażenie), a dużym atutem Builders of Egypt są realia. W końcu kto z nas nie chciał prześledzić pełnego procesu powstawania piramidy albo innych antycznych budowli z tamtego okresu?

325322091711115890

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)