Builders of Egypt: Prologue, czyli demo nowej strategii ekonomicznej z Polski dostępne na Steamie i GOG‑u.

To gdzie tę piramidę stawiamy, panie faraonie?

Builders of Egypt: Prologue, czyli demo nowej strategii ekonomicznej z Polski dostępne na Steamie i GOG-u.
Bartosz Witoszka

03.03.2020 13:30

Metody PlayWay mogą się nie podobać (z czym na przykład nie kryje się Maciej Miąsik, o czym wspomina choćby w tym wywiadzie), a zdecydowana większość portfolio jednego z największych polskich wydawców została zdominowana przez różnego rodzaju symulatory. Czasem jednak firma wesprze jakieś inne projekty, a jednym z nich jest Builders of Egypt od debiutanckiego studia Strategy Labs.

Builders of Egypt Trailer

Deweloperzy dodali jakiś czas temu swój projekt do wczesnego dostępu, a do wczoraj na Steamie i GOG-u hula “Prologue”, czyli darmowe, około godzinne demko gry, które przybliża podstawy zabawy.

Sama gra nie wyróżnia się zanadto od tego, z czym mamy do czynienia w innych tego typu produkcjach i oprócz budowania będziemy handlować, dbać o społeczeństwo czy prowadzić konflikty. Ta gatunkowa hybryda zbiera bardzo pozytywne oceny na Steamie (od wczoraj jest ich aż 179, więc to robi wrażenie), a dużym atutem Builders of Egypt są realia. W końcu kto z nas nie chciał prześledzić pełnego procesu powstawania piramidy albo innych antycznych budowli z tamtego okresu?

Obraz

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsteamgog
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.