Builder Simulator. Gra polskiego studia trafia dziś do sprzedaży

Builder Simulator. Gra polskiego studia trafia dziś do sprzedaży

Builder Simulator
Builder Simulator
Źródło zdjęć: © Steam
09.06.2022 14:53, aktualizacja: 09.06.2022 17:54

Builder Simulator już dziś trafi do sprzedaży na platformie Steam. Ten rozbudowany symulator pozwoli stworzyć dom marzeń, z uwzględnieniem wszystkich etapów: od kreślenia planów po dekorację wnętrz.

Polskie studio Live Motion Games to zespół mocno "zahartowany" w swoim fachu. Ekipa specjalizuje się w tworzeniu różnych symulatorów. To właśnie oni odpowiedzialni są za takie tytuły jak Bakery Simulator, Train Station Renovation czy Car Trader Simulator. Teraz ich portfolio zostanie zasilone kolejnym tytułem - Builder Simulator.

Builder Simulator już dziś będzie dostępny w sprzedaży na platformie Steam. Tytuł wyceniono na 71,99 złotych. A co z zawartością? Twórcy zadbali o to, by proces budowania domu był... niech będzie, że rozbudowany. Stawianie domu to wyzwanie i deweloperzy są tego świadomi. Od kreślenia planów budynku w specjalnym narzędziu, po wykończenie i meblowanie. Właśnie to czeka na graczy.

Grę otwiera samouczek, gdzie wytłuczone są podstawowe mechaniki. Po jego zakończeniu możemy:

  • zaangażować się w tryb kontraktów, gdzie przyjazny robot "wystawi" nam odpowiednie zlecenia
  • kontynuować rozgrywkę w trybie Sandbox, gdzie nie ma żadnych ograniczeń.

W tym drugim trybie dysponujemy niewyczerpanym budżetem na zakupy. Każda wersja rozgrywki jest dostępna niezależnie.

Dla graczy chcących pominąć etap budowania i skoncentrować się na innych mechanikach, przewidziano tryb "interior design", który skupia się wyłącznie na dekorowaniu wnętrz. Kamil Marcinkowski (Head of Studio w Live Motion Games) zapewnia, że Builder Simulator oferuje bardzo różnorodną i bogatą rozgrywkę.

Gra oferuje różne tryby, co pozwala na bardziej różnorodną rozgrywkę. Przestaje to być gra jedynie dla fanów symulatorów czy samej budowlanki. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy tytuł został znacząco rozwinięty. Dodaliśmy cały, nowy tryb gry, pozwalający dekorować wnętrza, a w nim blisko 2000 elementów wystroju. To daje duży potencjał dobrej zabawy dla szerokiego grona graczy.

Kamil MarcinkowskiHead of Studio w Live Motion Games

Na potwierdzenie tych słów warto wspomnieć, że w Builder Simulator zaimplementowano tryb foto, osiem różnych lokacji i trzy rodzaje działek budowlanych, różniących się powierzchnią.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)