Budowanie miasta jest jak budowanie talii w karciance. Przynajmniej w Concrete Jungle

Budowanie miasta to niezwykle ciekawa tematyka i szkoda, że gier ją eksplorujących nie ma wcale zbyt wiele. Concrete Jungle to wyjątkowo oryginalne podejście.

Budowanie miasta jest jak budowanie talii w karciance. Przynajmniej w Concrete Jungle
marcindmjqtx

31.10.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:25

To tylko na pierwszy rzut oka klon SimCity. W rzeczywistości to bardziej gra logiczna, w której celem jest zwiększanie wartości kolejnych samodzielnie stawianych domków za pomocą innych budowli. Po dobrnięciu do odpowiedniej liczby, otrzymuje się nowe miejsca do budowania. I tak w - przynajmniej teoretycznie - nieskończoność. By nie było zbyt losowo, talię, z których losowane są karty, buduje się samemu.

Brzmi skomplikowanie? Najlepiej więc zagrać w poprzednią wersję gry, MegaCity - można to zrobić za darmo na Kongregate albo za prawie darmo na Androidzie bądź iOS. W porównaniu do Concrete Jungle, nie ma w niej budowania talii, ale i tak warto spróbować. Tylko uwaga, strasznie wciąga!

Concrete Jungle jest obecnie na Kickstarterze. Już udało się uzbierać potrzebne 3000 funtów, ale można dorzucać się dalej. Jeśli chcecie to zrobić, kliknijcie tutaj. Pełna wersja ma mieć premierę w maju przyszłego roku, gra trafi na PC z Windowsem i Maki.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.