Brothers - A Tale of two sons - Starbreeze wyjawiło światu swój drugi projekt i nie ma on nic wspólnego z Riddickiem

Strona głównaBrothers - A Tale of two sons - Starbreeze wyjawiło światu swój drugi projekt i nie ma on nic wspólnego z Riddickiem
27.09.2012 16:54
Brothers - A Tale of two sons - Starbreeze wyjawiło światu swój drugi projekt i nie ma on nic wspólnego z Riddickiem
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Autorzy przygód Riddicka i remake'u Syndciate pracują nie tylko nad sequelem strzelaniny Payday. Mają chyba ochotę na coś ambitniejszego.

Tworzą coś innego. Grę, która nie będzie FPS-em, co - biorąc pod uwagę dotychczasowe dzieła firmy - trzeba poczytywać za krok w nieznane. Ale przecież Starbreeze zawsze miało większe ambicje i lubiło eksponować elementy narracyjne. Pierwszy filmik pozwala domniemywać, że w tej grze to właśnie one będą najważniejsze.

Co to za gra? Ciężko powiedzieć. Historia ma opowiadać o dwóch braciach (gdyby ktoś się jeszcze tego nie domyślił), którzy wyruszają w niezwykłą podróż w poszukiwaniu Wody Życia, która ma uratować ich umierającego ojca. Zwiastun jest intrygujący, ale niewiele mówi na temat samej rozgrywki:

To właśnie ta gra była do tej pory znana pod nazwą P13. A Tale of two sons trafi do cyfrowej dystrybucji na PS3, 360 i PC wiosną przyszłego roku.

źródło: Edge

Maciej Kowalik, Tomasz Kutera

326878707195598890
Udostępnij:
Komentarze (0)