Brian Jarrard o Firefight i zmianach w Halo 3: ODST

Brian Jarrard o Firefight i zmianach w Halo 3: ODST

Brian Jarrard o Firefight i zmianach w Halo 3: ODST
marcindmjqtx
29.07.2009 15:12, aktualizacja: 12.01.2016 16:15

W kolejnym materiale o Halo 3: ODST Brian Jarrard podsumowuje nasze dotychczasowe informacje o nowym trybie, który będzie dostępny w grze - Firefight. Oczywiście będzie to odpowiedź na Hordę z Gears of War 2 i drużyna złożona z 4 graczy będzie musiała zniszczyć nacierające kolejno fale losowo dobieranych przeciwników. To właśnie z tego trybu pochodził prezentowany wczoraj fragment rozgrywki.

Video Games | Halo 3: ODST | SDCC 09: Community Director Interview XBox 360 | Playstation 3 | Nintendo Wii Spore zmiany znajdziemy również w kampanii. Już sam fakt, że tym razem nie wcielimy się w Master Chiefa, a w żołnierza jednostki zwiadowczej wymusza inne podejście do wymiany ognia. Teraz nie można rzucać się w środek oddziału wroga, by w razie potrzeby schować się na chwilę i poczekać na ponowne naładowanie tarczy. Żołnierze ODST takiej tarczy bowiem nie posiadają. Uzupełnianie zdrowia odbywać się będzie w stacjach medycznych. Zabraknie również strzelania z dwóch broni na raz.

Na osobnej płytce dostaniemy tryb multiplayer, który będzie zawierał aż 24 mapy, a Brian potwierdził, że kupno ODST pozwoli nam wziąć udział w betatestach Halo: Reach.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)