Brian Fargo i spółka rozdają Wasteland 2, Wiedźmina lub Wiedźmina 2 za wsparcie The Bard's Tale IV

Brian Fargo i spółka rozdają Wasteland 2, Wiedźmina lub Wiedźmina 2 za wsparcie The Bard's Tale IV

Brian Fargo i spółka rozdają Wasteland 2, Wiedźmina lub Wiedźmina 2 za wsparcie The Bard's Tale IV
marcindmjqtx
01.06.2015 15:44, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

- Cieszymy się, że możemy przy tej okazji pracować z CD Projektem, a więc ludźmi, którzy wielokrotnie już udowodnili, że wiedzą jak należy traktować swoich fanów! - mówi Fargo.

Już jutro rusza zbiórka pieniędzy na The Bard's Tale IV - tytuł od studia inXile, który ma przywrócić świetność gatunkowi dungeon crawlerów. Gra ma nawiązywać atmosferą do swojego starszego rodzeństwa. Konkretniej: oryginalnej trylogii z lat 80. Zostanie zbudowana na silniku Unreal Engine 4 i wykorzysta technologię fotogrametrii. Póki co planowana jest tylko premiera na PC.

W związku z kampanią na Kickstarterze inXile we współpracy z CD Projekt RED przygotowało formę podziękowania za wsparcie projektu kwotą min. 20$ w pierwszych 24 godzinach zbiórki. Darczyńcy, którzy spełnią te wymogi, wybiorą za darmo jedną z trzech gier: Wasteland 2, Wiedźmina lub Wiedźmina 2: Zabójców królów.

W ten sposób chcemy okazać wdzięczność wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc - tłumaczy Brian Fargo, szef studia inXile. Zbiórka funduszy ruszy już jutro o 15.

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)