Breath of the Wild 2 - premiera przełożona. To już pewne

Breath of the Wild 2 - premiera przełożona. To już pewne

The Legend of Zelda: Breathe of the Wild 2
The Legend of Zelda: Breathe of the Wild 2
Źródło zdjęć: © Nintendo
30.03.2022 09:51

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 nie trafi na rynek w 2022 roku. Nintendo poinformowało graczy o opóźnieniu premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na Nintendo Switch.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Nintendo Switch. Poprzednia część przygód Linka była tytułem startowym na japońską konsolę i w dużej mierze wpłynęła na jej odbiór wśród graczy. Gra prezentowała się świetnie, nic więc dziwnego, że od 2017 roku wszyscy czekają na sequel.

Do tej pory Nintendo utrzymywało, że The Legend of Zelda: Breath od the Wild 2 trafi na rynek w 2022 roku. Jednak z opublikowanego 29 marca materiału wiemy już, że tak się nie stanie.

Eiji Aonuma poinformował wszystkich oczekujących graczy o przesunięciu daty premiery najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii Nintendo. "Nowa Zelda" zadebiutuje dopiero wiosną 2023 roku.

Przedstawiciel Nintendo przeprosił wszystkich, którzy spodziewali się gry w bieżącym roku. Jednak jak stwierdził, twórcy chcą wprowadzić do gry wiele nowości i chcą stworzyć z niej coś specjalnego. Takie działanie wymaga jednak dodatkowego czasu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)