Breaking Bad w VR od twórcy serialu i Sony

Breaking Bad w VR od twórcy serialu i Sony

Breaking Bad w VR od twórcy serialu i Sony
Patryk Fijałkowski
07.06.2017 15:28

Vince Gilligan polubił się z ojcami PlayStation i wirtualną rzeczywistością. Stworzy coś na gogle w uniwersum Waltera White'a.

Podobno nie będzie to gra. Nie będzie to też jednak film czy serial. W ruch pójdzie silnik graficzny i pomoc deweloperów związanych z Sony. W taki sposób powstanie "coś" związanego z Breaking Bad. A wszystko dlatego, że Vince'owi Gilliganowi, twórcy telewizyjnej produkcji, spodobała się wirtualna rzeczywistość.

Zaczęło się od spotkania z ojcami PlayStation. Jak mówi Andrew House, prezes Sony Interactive Entertainment, na łamach Variety:

Obraz

Intryguje też, co taki człowiek jak Vince Gilligan może zrobić za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Zarówno Breaking Bad, jak i Better Call Saul to mistrzostwo świata jeśli chodzi o zdjęcia. Kunszt czuć tam niemal w każdym ujęciu czy zręcznym montażu. Tutaj to prawdopodobnie osoba zakładająca gogle będzie sobie kamerą. Jak w takim razie umiejętności Gilligana mogą przełożyć się na VR? Bo że jakoś się przełożą, to nie wątpię - twórca obu seriali jest zbyt zdolną bestią. Jego szacunek do uniwersum Breaking Bad powinien uchronić nas z kolei od czegoś pozbawionego polotu.

Obraz

Na koniec wstawiłbym jakiś żart, że oby ten projekt był tym, który puka i nie trafił do Belize albo że "bitch" cokolwiek, ale żaden mi się wystarczająco nie podoba, więc zaintrygowany zacisnę tylko kciuki i zostawię moje wymarzone "VR-owe doświadczenie":

Trevor Phillips from GTA 5 in Better Call Saul - Wasted - Steven Ogg

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)