Brawlout - odpowiedź na milczenie Nintendo w sprawie switchowego Super Smasha

Brawlout - odpowiedź na milczenie Nintendo w sprawie switchowego Super Smasha
Adam Piechota

09.08.2017 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pecetowcy już kojarzą ten tytuł. Ale teraz zmierza tam, gdzie domowe imprezy zawsze kończą się przed telewizorem.

Kota nie ma w domu, to myszy harcują. Kojarzycie Brawlout (nie mylić z takim innym Brawlem)? To wariacja na temat Super Smash Bros. czy innego PlayStation All-Stars, którą można od kwietnia sprawdzić w steamowym Early Access. Teraz dowiadujemy się, że po pierwsze - w grze pojawi się grywalny Hyper Light Drifter (z no... z Hyper Lighta), a po drugie - Brawlout wyląduje jeszcze w tym roku na Switchu. Jak wiadomo, nie ma obecnie lepszej platformy do stacjonarnego multiplayera, więc sukces może przyjść tutaj łatwo. Ale przecież Nintendo patrzy i widzi. To dlaczego nadal nie zareaguje tak, jak powinno?

Brawlout [Switch/PS4/XOne/PC] Hyper Light Drifter Reveal

Generalnie wielkie N pięknie dba o swoje nowe dziecko - czy to kotletami z Wii U (które rzeczywiście mają sens), czy pozycjami premierowymi - ale tak sobie ogarnia imprezowy potencjał Switcha. O 1-2-Switch z litości nie wspomnę. Ale taki Mario Kart 8 Deluxe wyciągnął z mojej ekipy już prawie sto godzin. Bo to pozycja, którą można włączyć znajomym i wrócić do kreślenia recenzji (wybaczcie za to czasem, mordy). A gdzie następne banalne pewniaki? Rzeczy, które wciągną czterech graczy dzielących jedną kanapę? Gdzie jakieś bardziej dopieszczone Mario Party? No i gdzie, do kaduka, Super Smash Bros.?!

Właścicielom hybrydowej konsolki nie przeszkadzają remastery (Pokken, Mario Kart, entuzjazm otaczający plotki o Bajonetce). To równie dobrze mogłaby być wznowiona edycja odsłony for Nintendo 3DS / for Wii U (takie miała tytuły, serio), która łącznie sprzedała grubo ponad dziesięć milionów egzemplarzy na całym świecie. Jasne, że szykują zupełnie nową inkarnację serii, ale tutaj znowu należy wskazać Mario Kart - niewątpliwie produkowana "dziewiątka" nie przeszkodziła "ósemce" raz jeszcze w podbiciu listy największych hitów. Mam nadzieję, że Super Smash, niezależnie od swojej świezości, będzie jedną z głównych premier roku 2018.

Brawlout Gameplay Trailer - Super Smash Con Highlights

A tymczasem inni deweloperzy mogą podwędzić Nintendo kawałek tego ciacha. Sądząc po materiałach z rozgrywki, Brawlout wcale nie ma się czego wstydzić.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)