Borderlands doczeka się spinoffu. Zapowiedziano Tiny Tina's Wonderlands

Strona głównaBorderlands doczeka się spinoffu. Zapowiedziano Tiny Tina's Wonderlands
10.06.2021 20:40
Tiny Tina's Wonderlands
Tiny Tina's Wonderlands

Podczas Summer Game Fest Kick Off zapowiedziano "Tiny Tina's Wonderlands". Będzie to spinoff serii "Borderlands", koncentrujący się na postaci Tiny Tiny.

bErwkhaZ

Jak zapowiada Gearbox, "Tiny Tina's Wonderlands" oferować ma rozgrywkę podobną do głównej serii "Borderlands", będąc jednocześnie czymś własnym i wyjątkowym. Gra pozwoli więc na stworzenie, modyfikowanie i kontrolowanie własnej postaci należącej do jednej z dostępnych klas. 

Od głównej serii gra odróżniać ma się klimatem fantasy, będzie więc można "strzelać do smoków z wyrzutni rakiet". Wszystko to właśnie dzięki Tiny Tinie, która podobnie jak w "Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep" - bazującym na D&D dodatku do "Borderlands 2" - może na bieżąco zmieniać świat i otoczkę opowiadanej historii.

Przeniesienie klasycznej rozgrywki w stylu "Borderlands" do walk ze smokami, szkieletami, goblinami i wszystkim, co tylko może się pojawić w głowie najbardziej śmiercionośnej 13-latki w galaktyce - Tiny Tiny - jako pełnoprawnej gry AAA to spełnienie marzenia.

bErwkhbb

Powiedział prezes Gearbox, Randy Pitchford. Do wcielającej się w rolę Tiny Tiny Ashly Burch dołączy szereg gwiazd nowych w serii - w tym Andy Samberg, Wanda Sykes i Will Arnett.

Premiera na początku 2022 na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X i PC.

bErwkhbX