Borderlands 3 ukaże się jeszcze w tym roku, ale nie na Steamie

Borderlands 3 ukaże się jeszcze w tym roku, ale nie na Steamie
02.04.2019 09:18
Borderlands 3 ukaże się jeszcze w tym roku, ale nie na Steamie
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Gearbox podgrzał nastroje przed jutrzejszym pokazem przy pomocy małego przecieku.

Przed weekendem odbyła się naznaczona przez problemy techniczne prezentacja trailera Borderlands 3, a na 3 kwietnia zaplanowany został pierwszy pokaz przekazujący konkrety na temat gry. "Niestety" ktoś w Gearboksie chyba "pomylił się" przy planowaniu terminu publikacji wpisu i zdradził datę premiery gry, która odbędzie się... bliżej niż można było się spodziewać po marcowych zapowiedziach wydania dużej gry w ciągu roku. Na pogranicze wybierzemy się 13 września 2019 roku.

Tym samym więc fanowska teoria o premierze 1 października (w pierwszym trailerze doszukano się ukrytego przekazu) upadła. Być może ktoś w firmie urządził sobie żarty na Prima Aprilis, ale nawet jeśli to planowana zagrywka, wątpię, że podano by fałszywą datę. Wpis wyparował z Twittera bardzo szybko, ale w Internecie oczywiście nic nie ginie. Oprócz informacji o dacie premiery i złotej broni w zamian za złożenie preordera, gracze wychwycili jeszcze coś w podpiętym do posta teaserze...

Oprócz symboli 2K oraz Gerboksa, w prawym dolnym rogu na materiale znajduje się logo Epic Games Store. Wygląda więc na to, że Borderlands 3 również ominie Steama. Powstałe z tego powodu spekulacje Gearbox potwierdzi najpewniej dopiero wraz z jutrzejszym napływem nowych informacji, ale raczej nie wygląda to na przypadek. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ciepłe słowa Randy'ego Pitchforda pod adresem Epic Games Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)