Borderlands 2 zrzuci nam masę kłopotów na głowę

Strona głównaBorderlands 2 zrzuci nam masę kłopotów na głowę
21.12.2011 09:38
Borderlands 2 zrzuci nam masę kłopotów na głowę
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Dosłownie - jak mówią twórcy, w Borderlands 2 nigdy nie poczujecie się bezpiecznie.

A to dlatego, że korporacja Hyperion opracowała roboty, które znienacka będą zrzucane z księżyca na planetę, w okolice gracza, i natychmiast zaatakują.

Wynika z tego, że gracz nigdy nie poczuje się bezpieczny. W każdym momencie, gdy tylko Hyperion dowie się, gdzie jest, może wysłać swoje siły. Czyni to grę bardziej interesującą i chaotyczną. No i jest to bardzo spektakularny sposób na wprowadzenie przeciwnika na planszę. - mówi główny scenarzysta, Anthony Burch

Bandyci wychodzący z namiotów są fajni - krzyczą i klną na ciebie. Ale roboty spadające z księżyca i demolujące wszystko przy lądowaniu - to jest coś niesamowitego. Hyperion to korporacja produkująca broń, która odgrywa jedną z ważnych ról w fabule Borderlands 2. Ci, którzy grali w dodatek z Generałem Knoxxem do części pierwszej mogą już domyślać się, co sprawiło, że to właśnie Hyperion rozdaje teraz karty na Pandorze.

Przy okazji Jon Hemingway, jeden z projektantów wspomina, że teraz broń zaprojektowana przez różne korporacje będzie bardziej charakterystyczna i zróżnicowana pod względem wyglądu.

Paweł Kamiński

327078190860818474
Udostępnij:
Komentarze (0)