Borderland 3 potwierdzone! Gearbox rozpoczyna prace nad swoją trzecią produkcją z serii

Borderland 3 potwierdzone! Gearbox rozpoczyna prace nad swoją trzecią produkcją z serii23.04.2016 15:24
Borderland 3 potwierdzone! Gearbox rozpoczyna prace nad swoją trzecią produkcją z serii
Oskar Śniegowski

PAX East przynosi wspaniałe wiadomości!

Jeżeli jesteście jednym ze szczęściarzy, którzy mają okazję przechadzać się po halach bostońskiego Convention and Exhibition Center, a wczoraj uczestniczyliście w panelu dyskusyjnym z pracownikami studia Gearbox, to prawdopodobnie wychodziliście z sali będąc lepszymi, szczęśliwszymi ludźmi.

Jak donoszą dziennikarze Eurogamera, którzy również mieli okazję tam być, w trakcie panelu mającego promować najnowszą grę studia – nietypowe połączenie MOBY z grą FPS, kryjące się pod nazwą Battleborn, CEO Gearbox Software – Randy Pitchford – otwarcie przyznał, iż po premierze wspomnianego tytułu, jego studio zajmie się produkcją Borderlands 3.

Po tych słowach do dyskusji włączył się dyrektor artystyczny Battleborna - Scott Kester i przyznał się, że będzie pełnił tę samą funkcję w procesie tworzenia Borderlands 3. Nie przyzwyczajajcie się jednak do tego konkretnego tytułu, gdyż jak powiedział Kester:

Jednym z bohaterów, który mogą pojawić się w nowej odsłonie kultowej już serii, będzie prawdopodobnie syn jak mechanika Scootera – chłopak imieniem Scooper. Mikey Neumann, podkładający głos pod oryginalną postać stwierdził, że była to świetna zabawa i chciałby, aby kontynuowano losy tej rodziny.

Gearbox przyznał również, iż w Battlebornie znalazła się masa easter eggów nawiązujących do serii Borderlands, a w DLC pojawią się kolejne, które uchylą rąbka tajemnicy względem kolejnej gry.

Poza tymi deklaracjami nie wiemy jednak nic więcej. Nie są znane platformy docelowe, nie wiemy czy znajdzie się wśród nich PS NEO i Nintendo NX. Czy premiera będzie za rok, czy może za dwa lata? Kompletne nic. Pozostaje czekać.

[Źródło: Eurogamer]

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)