Bloodstained: Ritual of the Night ma nowy trailer i demo

Bloodstained: Ritual of the Night ma nowy trailer i demo

Bloodstained: Ritual of the Night ma nowy trailer i demo
Krzysztof Kempski
29.06.2018 17:34

Nie będzie ono jednak dostępne dla każdego.

Bloodstained: Ritual of the Night powstaje, by zastąpić Castlevanię wszystkim tym, którzy nie dali przekonać się trójwymiarowym odsłonom od Mercury Steam Games. Czyli dla całkiem sporej grupy graczy, bo Kickstarterowa zbiórka przyniosła projektowi Kojiego Igarashiego 5,5 miliona dolarów do spożytkowania. Teraz mamy natomiast nowy trailer i coś jeszcze...

Bloodstained: Ritual of the Night - Story Trailer

Wreszcie nastała natomiast chwila, gdy sponsorzy mogą wreszcie przetestować to, w co zainwestowali. Twórcy udostępnili demo produkcji, chociaż nie jest ono dostępne dla wszystkich. To jedna z obietnic z kickstartera, a więc będzie dostępna wyłącznie dla tych, którzy zdecydowali się wpłacić co najmniej 60 dolarów. Jeżeli mina wam w tym momencie zrzedła, poniżej znajdziecie filmik z fragmentami dema. Jak się też okazuje, jest to ten sam fragment, który pokazano na targach E3.

16 Minutes of Bloodstained: Ritual of the Night Gameplay - E3 2018

Historię zamienionej w kryształ Miriam, osadzoną w realiach Anglii z czasu rewolucji przemysłowej poznamy najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, twórcy dalej nie podzielili się jednak datą premiery. W oczekiwaniu na premierę, możecie też rozważyć zainwestowanie w kosztujące 40 zł Curse of the Moon. Miniaturowe (ok. 3 godziny gamelpayu) Bloodstained z retro oprawą graficzną.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)