Blood Bowl – rewelacyjna gra z universum Warhammera od dziś w sprzedaży!

Materiały prasowe

26.06.2009 17:59, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla wszystkich fanów uniwersum Warhammera, miłośników oryginalnych gier sportowych, a przede wszystkim dla tych, którzy lubią gry z jajem, dające ogromną frajdę, mamy doskonałą wiadomość. Dziś do sklepów w całym kraju trafiła rewelacyjna gra Blood Bowl.

Blood Bowl to gra w luźny sposób nawiązująca do zasad futbolu amerykańskiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt… że mecze rozgrywają się w świecie Warhammera, a zamiast znanych z TV zawodników gracze mogą prowadzić drużyny złożone z orków, elfów i innych stworzeń zamieszkujących krainy fantasy. Korzenie gry sięgają lat 80-tych kiedy to firma Games Workshop wydała jej figurkową wersję. W tym roku Blood Bowl powraca w nowoczesnej oprawie w wersji na komputery PC!

W Blood Bowl mamy do wyboru wiele ras znanych ze świata Wojennego Młota, a każda z nich cechuje się innymi zdolnościami. Orkowie dysponują potężną siłą ataku, krasnoludy potrafią świetnie blokować w obronie a jaszczuro-ludzie przewyższają inne rasy zwinnością. Co więcej, gracz kieruje nie tylko swoją drużyną - ma również do dyspozycji specyficzne opcje „menadżerskie”: przekupstwo sędziego, nielegalna pomoc magów i wiele innych nietypowych rozwiązań, niekoniecznie spod znaku „fair play”.

Blood Bowl oferuje dwa zupełnie odmienne tryby rozgrywki. Mecze można rozgrywać w trybie „classic”, który stanowi wierną - opartą na podziale turowym - kopię zasad figurkowej wersji gry lub w trybie „blitz”, pozwalającym na brutalne starcia w czasie rzeczywistym.

Gra Blood Bowl została wydana w polskiej, kinowej wersji językowej i jest dostępna w sugerowanej cenie 99,90 zł.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)