BlizzCon 2021 odwołany

Strona głównaBlizzCon 2021 odwołany
27.05.2021 11:11
BlizzConline 2020
BlizzConline 2020
Źródło zdjęć: © blizzcon.com

BlizzCon znowu się nie odbędzie. Blizzard poinformował o odwołaniu nadchodzącego konwentu. Zamiast tego firma przygotuje jednak wydarzenie zastępcze, które powinno dać nam namiastkę BlizzConu.

Pandemia nie odpuszcza, więc Blizzard odpuścić musi. BlizzCon 2021 został odwołany. W jego miejsce zapowiedziany został event hybrydowy, który ma odbyć się na początku przyszłego roku.

Firma w komunikacie na swojej stronie informuje, że ze względu na sytuację pandemiczną, nie będą w stanie zorganizować BlizzConu w tradycyjnej formie. Problem wydaje się być prozaiczny – jest już za późno, by móc zorganizować event tego typu:

Organizacja epickiej imprezy masowej, jaką jest BlizzCon, wymaga wielu miesięcy przygotowań – nie tylko od nas, ale także od wielu utalentowanych partnerów produkcyjnych, zawodników i komentatorów e-sportowych, konferansjerów, artystów i innych profesjonalistów, z którymi współpracujemy zarówno w Kalifornii, jak i na całym świecie. Ciągłe zawiłości prawne i logistyczne oraz niepewność towarzysząca pandemii wpłynęły na naszą zdolność do podejmowania długoterminowych decyzji. W chwili obecnej jest już za późno, byśmy byli w stanie w listopadzie zaprosić was na imprezę na poziomie, do którego przez lata przywykliście.

Zapowiadane wydarzenie online ma być podobne do konwentu BlizzConline, który odbył się w lutym bieżącego roku. Będzie to wydarzenie hybrydowe, na którym będą mogły pojawić się niewielkie grupy fanów.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)