Blizzard zaprezentował umiejętności Baptiste - nowego bohatera Overwatcha

Blizzard zaprezentował umiejętności Baptiste - nowego bohatera Overwatcha

Blizzard zaprezentował umiejętności Baptiste - nowego bohatera Overwatcha
Krzysztof Kempski
27.02.2019 11:41

Dawniej terrorysta, dziś medyk. Poznajcie Baptiste.

Overwatch co jakiś czas dostaje kolejnych bohaterów. Podczas Blizzconu pisaliśmy o Ashy, będącej już 29 postacią dostępną w grze. Teraz do stawki dołączył zapowiedziany wczoraj fabularnym zwiastunem Baptiste. O bohaterze wspominała już wczoraj Asia przy okazji rozchodniaczka, dziś jednak pojawiły się wreszcie większe konkrety - zaprezentowano umiejętności bohatera. Będzie to wywodzący się z Haiti żołnierz, którego najprościej opisać jako ciężko uzbrojonego medyka.

Wiadomość od twórców | Przedstawiamy Baptiste'a | Overwatch (napisy PL)

Dawniej był terrorystą z organizacji Szpon, ale ostatecznie wrócił na dobrą ścieżkę i postanowił pomagać rannym. Fabuła... W każdym razie będzie to przy okazji postać dość mobilna, zwłaszcza dzięki wykorzystaniu egzobutów. Pozwolą bohaterowi na unoszenie się. Karabin bohatera przeznaczony będzie raczej do walk na średnie i krótkie dystanse, a alternatywny strzał to granat leczący sojuszników.

Leczyć będzie również aktywowany jako pierwsza umiejętność Impuls Regeneracyjny. Potężniejsza zdolność pozwoli za to na wygenerowanie pola zapewniającego... nieśmiertelność przebywającym w jego wnętrzu graczom. Rodzi to uzasadnione obawy o balans, ale pole będzie można łatwo unieszkodliwić eliminując wywołujący je generator.

Overwatch: NEW Hero Baptiste Gameplay! - ALL Abilities Breakdown

Ostatnia umiejętność to z kolei broń obosieczna - będzie to specjalna tarcza podwajająca obrażenia, jakie będą zadawać przechodzące przez nią strzały. Szybciej będziemy więc nie tylko zabijać, ale i umierać. Baptiste zdaje się więc bohaterem dość interesującym. Na razie spotkamy go wyłącznie na serwerach testowych, dzięki czemu poza oficjalną prezentacją umiejętności bohatera, możemy również przyjrzeć się rozgrywce z udziałem bohatera.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)