Blizzard uruchamia biuro przedmiotów utraconych

Blizzard uruchamia biuro przedmiotów utraconych

Blizzard uruchamia biuro przedmiotów utraconych
marcindmjqtx
30.04.2012 10:28, aktualizacja: 05.01.2016 16:49

Zniszczyłeś, sprzedałeś lub rozłożyłeś na składniki pierwsze nie ten przedmiot w World of Warcraft, co chciałeś? Otrzyj łzy, poszukiwaczu przygód.

Do tej pory, jeśli coś takiego przydarzyło się graczowi w World of Warcraft, zawsze istniała drobna szansa, aby przedmiot odzyskać po interwencji w dziale obsługi klienta.  Blizzard postanowił zautomatyzować ten proces (być może ma to też związek z faktem, że kilka miesięcy temu zwolnił kilkaset osób zajmujących się klientami).

Zwrotowi mogą ulec przedmioty, które gracz wyrzucił z plecaka na ziemię, sprzedał któremuś z zamieszkujących grę kupców, lub rozłożył przedmiot na składniki magiczne. W ostatniej sytuacji, aby uniknąć nieprawidłowości, jeśli z ekwipunku gracza nie będzie można odzyskać składników magicznych (bo np. je sprzedał lub użył do zaklinania), wtedy przedmiot nie będzie mógł zostać zwrócony.

Z usługi będzie można skorzystać raz na 30 dni.

Ciekawe, czy coś podobnego zostanie wprowadzone także w Diablo 3. Choć wiadomo, że tam przedmiotów jest znacznie więcej. Na dodatek można je sprzedawać za prawdziwe pieniądze.

Źródło: Blizzard

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)