Blizzard świętuje 10-lecie World of Warcraft. Na graczy czeka mnóstwo atrakcji

Strona głównaBlizzard świętuje 10-lecie World of Warcraft. Na graczy czeka mnóstwo atrakcji
07.08.2014 13:43
Blizzard świętuje 10-lecie World of Warcraft. Na graczy czeka mnóstwo atrakcji
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Firma ujawniła swoje plany dotyczące obchodów okrągłej rocznicy premiery World of Warcraft.

bETVAqZN

Piękna rocznica. Okrągła i raczej niespotykana w świecie gier. Samo 10 lat na rynku robi wrażenie, a to przecież wciąż szalenie popularnie MMO, a nie dogorywający staroć. Lista subskrybentów co prawda regularnie spada, ale, jak ujawnił ostatnio Blizzard, ciągle wynosi 6,8 miliona osób. Z okazji dekady obecności w domach milionów fanów przygotowano wiele atrakcji dla graczy.

Po pierwsze, każdy, kto zaloguje się w czasie rocznicowej zabawy, otrzyma małego, słodkiego, roztapiającego lodowe serca graczy pieszczocha Molten Corgi.

Po drugie, powstanie nowy obszar do walk PvP stylizowany na legendarne starcia na polach Southshore i Tarren Mill. Inaczej niż dotychczas, będzie to bitwa drużynowa z jasno określonym zwycięzcą.

bETVAqZP

Po trzecie, Blizzard potwierdził nową wersję Molten Core. Lokacja, która pozwoliła wielu graczom po raz pierwszy zasmakować raidowania, zostanie dodana do Raid Findera i pozwoli postaciom z maksymalnymi poziomami doświadczenia na uczestniczenie w specjalnych czterdziestoosobowych raidach. Za zabicie Ragnarosa i jego sług otrzymamy wyjątkowe osiągnięcie oraz Core Hounda.

Blizzard nie ogłosił jeszcze, kiedy zacznie świętować. Rzeczywista rocznica przypada na początek listopada, ale prawdopodobnie zabawa zacznie się trochę wcześniej.

[Źródło: IGN]

Oskar Śniegowski

326938109395228714
Udostępnij:
bETVAqZZ
Komentarze (0)
bETVAraL