Blizzard najprawdopodobniej pracuje nad grą mobilną w świecie Warcrafta

Blizzard najprawdopodobniej pracuje nad grą mobilną w świecie Warcrafta

Blizzard najprawdopodobniej pracuje nad grą mobilną w świecie Warcrafta
Patryk Fijałkowski
26.05.2017 11:33

I nie mówimy o Hearthstonie, tylko zupełnie nowym projekcie.

Tak, wiem, wolelibyście Warcrafta 4. Też bym wolał. Ale na razie pewne jest tylko to, że Blizzard pracuje nad nowym, mobilnym projektem i że ma on jakiś związek z uniwersum Warcrafta. Źródłem tych informacji są ogłoszenia o pracę zamieszczane przez firmę. W kwietniu był to software enginner do niesprecyzowanego, mobilnego przedsięwzięcia, teraz FX Artist do "nieogłoszonego projektu na urządzenia mobilne".

Skąd podejrzenie o to, że gra będzie mieć związek z Warcraftem? Jednym z wymagań na wspomniane wyżej stanowisko jest "Pasja w tworzeniu wizji związanych z IP Warcrafta". Nie pozostawia to zatem zbyt wielkiego pola do interpretacji, prawda? Coś się kroi w uniwersum Arthasa i spółki. Coś mobilnego. I jeśli tylko będzie prezentować jakość Hearthstone'a i innych gier Zamieci, to ja się cieszę.

Obraz

No dobrze, dużo w tym wpisie gdybania, ale plany Blizzarda zwyczajnie rozbudzają wyobraźnię. Faktem jest, że w którymś momencie otrzymamy nową grę mobilną. Może dowiemy się o niej na tegorocznym BlizzConie? Ten będzie miał miejsce w dniach 3-4 listopada. Czekamy (nie)cierpliwie. Work, work.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)