Błędy w Batman: Arkham Origins nie zostaną naprawione, bo twórcy pracują nad dodatkami

Strona głównaBłędy w Batman: Arkham Origins nie zostaną naprawione, bo twórcy pracują nad dodatkami
10.02.2014 09:18
Błędy w Batman: Arkham Origins nie zostaną naprawione, bo twórcy pracują nad dodatkami
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Co byście woleli - porządną łatkę do gry czy nowy dodatek? Twórcy Batman: Arkham Origins wybierają to drugie.

bEszAPvp

Na oficjalnym forum Batman: Arkham Origins gracze postanowili zapytać twórców o kolejną łatkę do gry, którą sami nazwali "patchem 1.06". Co prawda niektóre błędy zostały załatane niedługo po premierze, ale zabawę w B:AO ciągle ciężko nazwać "bezproblemową". Ciągle pojawiają się błędy z zapisanymi stanami gry, ciągle niektórzy nie mogą rozegrać niektórych misji - nie wspominając o mnóstwie mniejszych niedogodności. Graczom odpowiedział niejaki Mercury, opiekun społeczności:

Zespół obecnie ciężko pracuje nad nachodzącymi dodatkami fabularnymi. Na tę chwilę nie ma żadnych planów dotyczących wydania kolejnego patcha, który miałby załatać błędy wymieniane na tym forum. Jeżeli zdecydujemy się na stworzenie nowej łatki, zajmiemy się bugami, które nie pozwalają graczom na przejście gry, a nie pomniejszymi błędami (...) Mercury przeprosił przy tym za "niewygodę" i podziękował za "cierpliwość".

Jak można się domyślić, taka odpowiedź wywołała wściekłość na forum. Gracze deklarują, że żadnych dodatków do B:AO nie kupią, jeśli nie doczekają się patcha. I mowa przecież o najbardziej oddanych fanach - społeczności gry, o którą twórcy teoretycznie powinni dbać. W końcu po coś zatrudnili jej "opiekuna", prawda?

bEszAPvr

Cóż, witamy w wesołym świecie korporacji. Ktoś widocznie zapłacił za dodatki i wpisał je w rubryce "cele" w tabelce na nadchodzące miesiące. Łatki? Tego pewnie wyższa kadra kierownicza nie przewidziała. Nie ma czasu, pewnie już następna gra czeka w kolejce do zrobienia...

Tomasz Kutera

327112474950719530
bEszAPwn