Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Black Ops na PS Vita to ponoć zabawa na trzy kwadranse

Strona głównaBlack Ops na PS Vita to ponoć zabawa na trzy kwadranse
15.11.2012 15:45
Black Ops na PS Vita to ponoć zabawa na trzy kwadranse
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJqHdOu

Odpowiedzialne za Call of Duty: Black Ops Declassified studio Nihilistic na krótko przed premierą swojej gry, zmieniło nazwę i zmieniło profil tworzonych przez siebie gier. Może było im wstyd?

bDJqHdNN

Nasza redakcja nie dostała do recenzji Black Ops w wersji na PS Vita, więc opieram się na informacjach od innych. Ale czemu Dan Ryckert  z Game informera miałby zmyślać? W swojej recenzji ocenił on Declassified na 3/10, pisząc między innymi:

Te dziesięć misji zajmuje po 3-4 minuty każda.  Przeszedłem tryb dla jednego gracza w 42 minuty. Time Trial dodaje garstkę torów przeszkód (które przechodzę w mniej, niż minutę), a ostatni tryb to pozbawiony ambicji klon hordy. 42 minuty...

Wyobraźcie sobie Jana Kowalskiego, który wsiada do pociągu relacji Warszawa-Wrocław i kończy grę przed trzecią stacją. Ja chyba bym wrócił i próbował dogadać się ze sprzedawcą, bo 180 złotych za godzinę zabawy, to staaaaaanowcza przesada.

bDJqHdNP

Źródło: Game Informer

Maciej Kowalik

PS Dopytujecie się w komentarzach o recenzję normalnego Black Ops 2. Spokojnie, grę dostaliśmy dopiero wczoraj, dziś zaliczyłem kampanię, na ogranie czekają zombiaki i multi. Ale...  nie jest tak dobrze, jak miało być.

327023644910377002
bDJqHdOL