Black Ops IIII "nawiąże do klasyki" nie tylko w trybie Blackout

Black Ops IIII "nawiąże do klasyki" nie tylko w trybie Blackout08.10.2018 18:44
Black Ops IIII "nawiąże do klasyki" nie tylko w trybie Blackout
Krzysztof Kempski

Activision opublikowało listę map dostępnych w nowej odsłonie. Okazuje się, że odświeżanie starych lokacji nie skończy się na Battle Royale

Okazuje się, że nie tylko w module Battle Royale gra przypominać będzie dzieło doktora Frankensteina. W standardowym multi pojawi się łącznie 15 map, z czego co trzecia będzie odświeżeniem znanej już z poprzedniczek lokacji. Mogę się mylić, ale do tej pory odświeżone miejscówki były głównie domeną DLC. A i tym razem pewnie również Season Pass będzie choć w części "sentymentalny".

Nowych map jest 10, z czego część poznaliśmy już przy okazji pierwszej bety (o czym szerzej pisałem w tekście podsumowującym). Ze starych map powalczymy między innymi w slumsach znanych z Black Ops 2, z jedynki przeszczepione zostaną Firing Range, Summit, Jungle oraz Nuketown. Warto zauważyć, że trzy z wymienionych lokacji stanowią już cząstkę tej z trybu Blackout, zostaną więc sklonowane podwójnie. Co znamienne, nie ma tu niczego z trzeciej odsłony. Ponadto Nuketown nie pojawi się w samodzielnej wersji już w dniu premiery, doda je dopiero aktualizacja.

325485742229108700

Przekonamy się o tym wszystkim już w najbliższy piątek.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)