Black Ops IIII będzie podobno niezrównane w wersji na PC

Black Ops IIII będzie podobno niezrównane w wersji na PC

Black Ops IIII będzie podobno niezrównane w wersji na PC
Krzysztof Kempski
24.08.2018 13:23

A przy okazji - pożegnanie poprzedniego CoD-a już coraz bliżej.

A może słyszeliście już, że Black Ops IIII będzie w wersji na PC wyjątkowo dopracowane? Activision zdaje się tak dumne z tej wersji, że aż opublikowało trailer, w którym chwali się ulepszeniami wprowadzonymi do wersji PC. Gra otrzyma między innymi wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych. Jako posiadacz ekranu 21:9 czytam o tym z lekkim uśmiechem, bo Flawless Screena (apki pozwalającej odblokować rozdzielczość w wielu grach) nie używam już co najmniej od roku i naprawdę pojedyncze gry takiej opcji same z siebie nie oferują... ale jedziemy dalej.

Call of Duty: Black Ops 4 [PS4/XOne/PC] PC Gameplay Trailer

Zoptymalizowane pod myszki i klawiatury sterowanie, obsługa 4K, brak limitu klatek i duża liczba ustawień. Ponadto Activision przypomina o tym, że gra będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Battle.netu. Pojawią się też serwery dedy... a czekajcie, o tym akurat nie wspomniano na nagraniu ani słowem. Po Gamescomie pojawiają się głosy, że mogą być, ale nie jest to jeszcze zdaje się przesądzone.

Przypomnijmy jeszcze szybko o terminarzu drugiej bety, w której zapoznamy się z kontrowersyjnym trybem Blackout. Beta na PS4 wystartuje już 10 września, a na na PC i Xboksie One zagramy 14 września. Dzień później wersja PC będzie natomiast ogólnodostępna. Premiera pełnej wersji natomiast już 12 października.

Official Call of Duty®: WWII - Shadow War DLC 4 Trailer

Wspomnijmy jeszcze o  Call of Duty: World War II, które w międzyczasie kończy swój żywot. Activision zapowiedziało właśnie ostatnie DLC, w którym dostaniemy trzy nowe mapy oraz dodatkową misję do trybu wojny. DLC będzie dostępne na PS4 już 28 sierpnia, a na PC i Xboksie One jakiś miesiąc później.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)