Bioware o opóźnieniu Dragon Age

Bioware o opóźnieniu Dragon Age17.08.2009 13:56
Bioware o opóźnieniu Dragon Age
marcindmjqtx

Niedawno okazało się, że nie doczekamy się jednak październikowej premiery gry Dragon Age: Początek. Na szczęście opóźnienie będzie nieznaczne - gra ukaże się na PC i 360 na początku listopada, a na PS3 parę tygodni później. Mark Darrah, producent wykonawczy, wypowiedział się na temat powodów opóźnienia.

Darrah zapewnił, że nie ma ono nic wspólnego z jakimikolwiek problemami technicznymi z grą, a jedynie studio potrzebowało paru tygodni więcej na kilka decyzji. BioWare skupia się na każdej platformie z osobna po kolei, upewniając się, że każda wersja gry jest odpowiednia do wypuszczenia na rynek.

Spytany o powody wydania wersji na PS3 później niż pozostałych, Darrah powiedział jedynie, że jest to kolejność, w której BioWare zdecydowała się wydać grę. Zapewnił jednak ponownie, że nie ma to związku z żadnymi problemami technicznymi i że wersja na każdą platformę wygląda świetnie.

Cóż, jeśli nie chodzi o problemy techniczne, jest to zapewne dobra wiadomość. A użytkownicy PS3 chyba jakoś przeboleją te dwa tygodnie.

[via IGN]

327120410556979242
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)