Bioshockowe ścinki

Bioshockowe ścinki08.02.2010 20:00
Bioshockowe ścinki
marcindmjqtx

Oficjalna premiera Bioshock 2 już jutro, nasza recenzja wkrótce, a tymczasem przygotowaliśmy dla was garść najprzeróżniejszych informacji dotyczących gry, na jakie można natrafić w sieci.

Oprócz wchodzącej w skład edycji kolekcjonerskiej płyty ze ścieżką dźwiękową, to nie wszystko, co można usłyszeć w temacie muzyki z Bioshock 2. Wraz z premierą gry będzie można kupić w sieci płytę z muzyką "która zainspirowała grę". Listę piosenek możecie sprawdzić tutaj i nic nie stoi na przeszkodzie, abyście kupili każdy z utworów oddzielnie już dziś, to są dość znane kawałki z epoki.

Jedna z firm wypuściła zestaw gadżetów, zabawek, związanych z grą. Szmaciany Big Daddy kosztuje 20, a strzykawka z Eve 16 dolarów. Za 120 dolarów można mieć super hiper figurkę Delty i Dużej Siostry.

Do sieci wypłynęły też już pierwsze amatorskie nagrania z gry, ale prawnicy Take 2 zdążyli już je zdjąć.

Z ciekawostek dotyczących już samej gry, okazuje się, że na wyższych poziomach trudności Big Daddy będą po śmierci gracza regenerować swoje zdrowie, więc można zapomnieć o odradzaniu się w Vita Chambers aż do skutku, to jest do śmierci wykańczanego na raty Tatuśka.

Interesującą retrospekcję dotyczącą historii Rapture opublikował na łamach Gamezilli Marcin Kosman. Jeśli nie pamiętacie już, o co chodziło w jedynce, to jest to idealny moment, na przypomnienie sobie tego.

Konrad Hildebrand

327100474308782359
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)