BioShock Infinite - posmakuj trudnej rozgrywki dzięki trybowi "1999"

BioShock Infinite - posmakuj trudnej rozgrywki dzięki trybowi "1999"

BioShock Infinite - posmakuj trudnej rozgrywki dzięki trybowi "1999"
marcindmjqtx
19.01.2012 17:17, aktualizacja: 05.01.2016 16:58

Według powszechnej opinii dawniej, w tym w roku 1999, wychodziły trudniejsze gry niż dzisiaj. Tryb "1999" w BioShock: Infinite będzie odzwierciedlał to przekonanie. Dzięki niemu hardcore'owi gracze mają poczuć się jak w domu.

Co ma oferować tryb? Wg informacji podanych na GameTrailers tryb "1999" wprowadzi do gry kilka elementów, które nie będą dostępne w zwykłym, nawet na najwyższym poziomie trudności. Będą to zmiany dotyczące broni, mocy i zdrowia. Gra będzie m.in. gorzej znosić błędy popełniane graczy. Jeśli skończą się im punkty na odrodzenie, to powita ich napis "Game Over". Podczas rozgrywki gracz będzie musiał wyspecjalizować swoją postać i trzymać się tego wyboru - w trybie "1999" nie ma przebacz.

Ken Levine z Irrational Games, który sam siebie postrzega jako staromodnego gracza, powiedział, że tryb powstał z myślą o wszystkich tych fanach serii, którzy pamiętają dawne lata i chcieliby znowu wrócić do korzeni. Sama inicjatywa bardzo się chwali, chociaż ciekawi mnie, czy tryb "1999" będzie naprawdę dobrze zaprojektowany, czy też zrobiony na odczepnego. Oby to pierwsze. No i mogliby pójść za ciosem i zrobić tryb "NES", albo wręcz "bad NES game". Angry Video Game Nerd miałby co recenzować.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)