Plotki i przypuszczenia okazały się prawdą. Gra będzie darmowa i trafi na pecety oraz PlayStation i Xboksy w przyszłym roku.

bETtEiSZ

O tym, że Warner Bros. szykuje własną bijatykę w stylu Super Smash Bros. od Nintendo, plotkuje się od zeszłego miesiąca. Większość nieoficjalnych doniesień okazała się prawdą.

Gra faktycznie będzie się nazywać i będzie udostępniana w modelu free-to-play. Za jej produkcję odpowiada studio Player First Games z Los Angeles, dla którego będzie to debiutancki projekt. Mimo to obiecuje ono wysoką jakość rozgrywki dzięki "najlepszemu w swojej klasie" kodowi sieciowemu. 

Jak widać na pierwszym zwiastunie, inspiracje Super Smash. Bros są więcej niż tylko powierzchowne. Wielkość postaci na ekranie, areny, to, jak wygląda walka - wszystko wygląda tu bliźniaczo podobnie do bijatyki Nintendo. Oczywiście nie musi to oznaczać nic złego, a pomysły na rozgrywkę nie podlegają ochronie prawnej, ale brak jakiejś własnej wizji twórców trochę tu jednak uwiera.

Multiversus ma być udostępniane w modelu free-to-play. Gra będzie darmowa dla wszystkich, a twórcy zarabiać mają na mikrotransakcjach - chociażby sprzedając graczom dodatkowe postaci, skórki i nowe tryby rozgrywki.

bETtEiTb

Do początkowego składu bohaterów dołączą m.in. Królik Bugs, Batman, Haryey Quinn, Tom i Jerry, Arya z Gry o Tron, Shaggy, Wonder Woman czy Superman. Przed premierą gry odbędą się beta testy, zainteresowaniu mogą wyrazić zainteresowanie zapisując się na oficjalnej stronie gry (pod warunkiem przełączenia się na jej angielską wersję z domyślnej polskiej, która wcale nie jest polska, tylko angielska, a różni się jedynie brakiem okienka do wpisania adresu ;)).

Komentarze (2)
bETtEiTX