Bijące po oczach światło w padzie od PS4 to wina Project Morpheus

Bijące po oczach światło w padzie od PS4 to wina Project Morpheus
marcindmjqtx

09.05.2014 00:04, aktual.: 05.01.2016 15:38

Jeśli zastanawialiście się po co w ogóle Sony umieściło to świecidełko w swoim kontrolerze, to teraz wszystko jest już jasne.

Światło służące do śledzenia. Jeden z naszych działów powiedział, że potrzebujemy go do śledzenia wirtualnej rzeczywistości. Problem pojawił się pół roku temu kiedy wszyscy narzekali, że światło odbija się im w telewizorze, odpowiadaliśmy - oh nie, ponieważ nie mogliśmy nikomu zdradzić, do czego ono tak naprawdę służy. - powiedział Jed Ashforth z SCEE w wywiadzie dla serwisu TechRadar.

E3 już za rogiem, na nim pewnie poznamy więcej szczegółów. Mi światło w DualShocku 4 nie przeszkadza, a zmieniające się kolory w Killzone przypadły mi do gustu. Ale dałbym je sobie wyłączyć, jeśli wpłynęłoby to znacząco na kiepski czas pracy pada na "baterii". Fajnie natomiast, że konsola i jej peryferia były projektowane, przynajmniej trochę, z myślą o tworzonym sprzęcie do wirtualnej rzeczywistości. Oznacza to, że Sony myśli na ten temat poważnie i możemy dostać coś naprawdę ciekawego.

[źródło: Gamerant]

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)