Big Brother w wersji szaleńca. The Sims 4 wykorzystane do nieludzkiego doświadczenia

Strona głównaBig Brother w wersji szaleńca. The Sims 4 wykorzystane do nieludzkiego doświadczenia
28.03.2020 10:46
Big Brother w wersji szaleńca. The Sims 4 wykorzystane do nieludzkiego doświadczenia

Zabranie drabinki z basenu to przy tych wyczynach niewinny dowcip.

The Sims coraz bardziej przypomina rzeczywistość, ale są też tacy, dla których to nadal okazja do przeprowadzania dziwnych społecznych eksperymentów. Okazuje się, że specjalizuje się w nich youtuber GrayStillPlays. Jak zauważył portal Gry-Online, jego pomysły są naprawdę szokujące.

Jedno z "badań" polegało na umieszczeniu 100 simów w jednym budynku, ale osobnych pokojach. Wszystkie wyposażone zostały w całkiem przydatne akcesoria, jak telewizor, łóżko czy toaleta. W "celach" zabrakło tylko… drzwi.

Haczyk jest jeden - tylko 20 simów mogło korzystać ze wszystkich udogodnień. Każda z pozostałych grup, liczących po 20 uczestników eksperymentu, pozbawiona została jednej z wygód. Jednym zabrano łóżko, innym telewizor, a kolejnej części - toaletę.

Eksperyment zakończył się tym, że większość z simów umierała z głodu. Mimo że jedzenie znajdowało się pod ręką. Tak jakby fakt, że mieli spędzać dni w samotności, pozbawiał ich sensu i chęci do życia. Cóż - mało pokrzepiający fakt w okresie przymusowej kwarantanny.

Inny pomysł zwariowanego youtubera to umieszczenie simów w luksusowej posiadłości, która ma jedną podstawową wadę. Nie ma w niej toalety.

Eksperymentów jest więcej, wszystkie znajdziecie na kanale. Po co ktoś robi takie rzeczy? Najlepszą odpowiedzią pewnie będzie proste i tradycyjne: "bo może".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)