Biały Xbox One trafi do otwartej sprzedaży

Strona głównaBiały Xbox One trafi do otwartej sprzedaży
04.08.2014 20:02
Biały Xbox One trafi do otwartej sprzedaży
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bEhaGyBi

Do tej pory posiadanie białego modelu konsoli oznaczało, że pracowaliśmy z Microsoftem przy tworzeniu Xboksa One i wprowadzaniu go na rynek. Niedługo "śnieżynka" będzie mogła zagościć u każdego.

bEhaGyAB

Z jednej strony można to traktować jako odpowiedź na ruch Sony, które biały model PlayStation 4 będzie sprzedawać we wrześniu w zestawach z Destiny. Ale czy ktoś naprawdę myślał, że Microsoft nigdy nie zamierza wprowadzić konsoli w tym kolorze na rynek?

By położyć łapki na białym Xboksie One jak najszybciej, konieczne będzie kupno go w zestawie z Sunset Overdrive. Cena ani dokładna data premiery tego kompletu nie są jeszcze znane, aczkolwiek sama gra ma trafić do sklepów 31 października. Równoległą premierę zestawu sugerowała Micromania - francuska sieć sprzedająca gry - zanim oferta zniknęła z jej strony.

Do tej pory mała liczba białych Xboksów została rozdana pracownikom firmy, którzy pomagali w rozwoju konsoli. Sprzęt otrzymali oni w dniu premiery wraz ze wszystkimi grami wydanymi przez Microsoft, a na frontowym panelu znalazło się zdanie "Ja to zrobiłem". Inny biały Xboks został zlicytowany w listopadzie ubiegłego roku za 11,300$. Cała suma została przeznaczona a na cele charytatywne.

bEhaGyAD

[Źródło: Polygon]

Oskar Śniegowski

326938401788418090
bEhaGyBz