Beyond Good & Evil 2 trafi dopiero na konsole następnej generacji

Strona głównaBeyond Good & Evil 2 trafi dopiero na konsole następnej generacji
07.05.2012 10:35
Beyond Good & Evil 2 trafi dopiero na konsole następnej generacji
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nie mam dobrej wiadomości dla wszystkich tych, którzy spodziewają się Beyond Good & Evil 2 na sprzętach obecnej generacji. Michel Ancel potwierdza - jeszcze nie teraz.

bEUguTsl

Twórca nie wskazuje jeszcze konkretnej platformy, ale stwierdza, że produkt nad którym pracuje studio, musi dostać odpowiednią technologię, by rozwinąć skrzydła. Nie wskazuje również roku, choć to zapewne będzie w dużej mierze uwarunkowane premierą sprzętów nowej generacji. Do czego Ancel potrzebuje lepszej technologii, czego możemy spodziewać się po Beyond Good & Evil 2?

W grze ma być użyta bardzo dynamiczna kamera, która podczas akcji będzie się na przykład trząść. Czy mamy spodziewać się czegoś podobnego do Mirror's Edge, które właśnie przez takie a nie inne przedstawienie akcji nie każdemu przypadło do gustu? Z drugiej strony Ancel wspomina o Assassin's Creed i Prince of Persia, jako interesujących go sposobach przedstawienia akcji w grach typu TPP.

Skoro twórca Beyond Good & Evil 2 mówi o nowej generacji i o tym, że przygotowuje grę na niezapowiedziane jeszcze sprzęty, czy oznacza to, że posiada już devkity nowych urządzeń? A może to tylko czcze gadanie, które ma zamknąć usta wszystkim tym, którzy spodziewają się gry w najbliższym czasie?

bEUguTsn

[via VG247]

Paweł Winiarski

326926464933517354
Udostępnij:
bEUguTsx
Komentarze (0)
bEUguTtj