Beyond Good & Evil 2 jednak w tej generacji konsol?

Beyond Good & Evil 2 jednak w tej generacji konsol?16.12.2011 20:55
Beyond Good & Evil 2 jednak w tej generacji konsol?
marcindmjqtx

Podczas tegorocznych targów E3 Michael Ancel zdradził, że druga część Beyond Good & Evil trafi na konsole następnej generacji, a trzy miesiące później wytłumaczył nawet, dlaczego. Okazuje się, że pracujący w Ubisofcie Francuz mógł nas wprowadzić w błąd i BG&E2 jednak zdąży pojawić się na konsolach, które dostępne są na rynku obecnie.

Lakoniczną informację na ten temat znajdziemy w nowym numerze magazynu Xbox World. Redakcja pisma dotarła ponoć do pewnych źródeł, które twierdzą, że gra trafi raczej na PS3 i Xboksa 360 niż na ich następców. Jakie to źródła, na ile są wiarygodne i czym poparte jest ich stwierdzenie - trudno powiedzieć.

Szczerze mówiąc, wolałbym chyba, by tajemnicze źródła, o których mowa, myliły się. Na kontynuację przygód Jade czekam już od kilku ładnych lat, wiem, że prędko się ich nie doczekam i przestało mieć dla mnie większe znaczenie to, kiedy gra ujrzy światło dzienne. Najistotniejsze jest, by po tak długim oczekiwaniu fani BG&E, do których się zaliczam, nie czuli się zawiedzeni poziomem wykonania "dwójki". Skoro Ancel mówi, że potencjał techniczny obecnie dostępnych konsol nie pozwala w pełni zrealizować jego wizji związanych z grą, to mu wierzę. To wielki wizjoner i nie chciałbym, aby tak jak przy produkcji pierwowzoru musiał się z powodów technicznych jakoś ograniczać. Niech dostanie wszystkie potrzebne mu narzędzia, które przyniesie nowa generacja konsol i wcieli wszystkie swoje genialne pomysły w życie - wtedy możemy być niemal pewni, że dostaniemy grę z najwyższej światowej półki. Beyond Good & Evil 2 na tej generacji konsol też pewnie byłoby świetne, ale wówczas moglibyśmy czuć pewien niedosyt i żyć w świadomości, że ten tytuł mógł być jeszcze lepszy. A po tylu latach wytężonego czekania takie przykre uczucie nam się nie należy.

Adrian Palma

[via CVG]

326861032146823447
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)